HAKKINDA

Yaşamımız süresince başarılı yatırım yapmak için olağanüstü bir zeka, alışılmamış bir iş anlayışı ya da ilk elden edinilen gizli bilgilere ihtiyaç yoktur. Karar vermek için tüm gereken, sağlam bir düşünsel yapı ile bu yapının duygular tarafından yıpratılmasını önleyecek bir yetenektir. Bu websitesi net ve kusursuz bir biçimde doğru yapının tarifini verir. Duygusal disiplini ise sizin sağlamanız gerekecektir.

Bu sitede yer alan bilgiler ve tavsiyeler ışığın da başarıya ulaşmanızı temenni ederim. Tabii ki de; iyi sonuçlar almanız, yatırım kariyeriniz boyunca hüküm süren hisse senedi borsasındaki piyasa çılgınlığının boyutu ve yatırımlarınıza koyduğunuz emek ve akla da bağlı olacaktır. Hisse senedi borsasında piyasa hareketleri ne kadar saçma olursa sistematik yatırımcının şansı da o kadar büyük olur.

Geleceğinizi garantiye almak istiyorsanız, bunu elinizdeki tüm parayı harcayarak yapamazsınız. Ama hemen söyleyelim; Bunu para biriktirerek de yapamazsınız. Yatırım yapmanız gerek. Yatırım, paranızın çalışıp sizin için para kazanması demektir. Böylece birikimleriniz hızla büyür. ” Akıllı Yatırımcı ” size para biriktirmekle yatırım yapmanın aynı şey olmadığını göstermekle kalmayacak, paranızı işletmenin tüm çağdaş yöntemleri hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlayacak. Benim çok param yok demeyin. Çok küçük rakamlarla yatırım yapmaya başlayabilirsiniz. “Yatırım yapmak için zengin olmaya gerek yok! Ama zengin olmak için yatırım yapmaya gerek var!”…